Vtipné dopisy

Vtipné dopisy patří mezi velmi oblíbené srandy. Jde o jakoby skutečný dopis nějaké osobě. Může jít o dopis třeba blondýnky své matce nebo dopis nějaké skupiny lidí, které se chceme zasmát pro její typické vlastnosti. Vtipy typu dopis jsou často k popukání. Nevýhodou může být, že jsou někdy delší. Nebo je to výhoda? A už jste zkusili vtipy o cikánech, ty jsou někdy dost ostré.

Vtipné dopisy

Návod, jak napsat dopis dívce svých snů

Když se člověk chce stát úspěšným milencem a myslí to opravdu vážně, je samozřejmě nutné, aby k tomu měl alespoň trochu předpoklady a nějaké to know how. Jednou z tradičních talentů, kterými lovíme své milenky, je bezesporu umění napsat milostný dopis. Řada pamětníků možná namítne, že to nic není a takových napsali za svůj život tisíce (a spoustu z nich celebritám, protože ty jsou přece daleko lepší než běžné kusy), ale uvědomte si, že doba samozřejmě pokročila, a tak dneska už v žádné ženě nevyvolá ten kýžený tlak pod srdcem kdysi tolik oblíbené fráze a slovní flažolety. Za dob Oldřicha Nového by jistě potenciální oběť dostaly do kolen věty, ve kterých dokážete obdivovat její havraní vlasy, modré oči, roztomilá kůzlátka a podobné zmínky o tělesných přednostech, podtrhnouto jakoby mimoděk zmínkou o tom, že si samozřejmě ceníte i jejích charakterových vlastností. V dnešní době je to mnohem složitější, ne kvůli tomu, že by děvčata nerada slyšela lži o tom, jak jsou krásná a moudrá, ale prostě proto, že se u většiny dívek v duchu reklamy buďte sama sebou nedá odhadnout, zda její ještě včera havraní vlasy nejsou dneska blond, modré oči nezakrývají hnědé kontaktní čočky a roztomilá kůzlátka se po poslední návštěvě chirurga nezměnila v olbřímí živočichy z kaučuku.
Stačí jedna jediná trefa vedle (klidně z dvaceti) a místo vášnivého sexu obdržíte hysterický záchvat, kdy vám bude spílat do ignorantů, protože jste si nevšiml, že už má zase nové vlasy, oči, uši... a kdovíco ještě (stejně začínám mít dojem, že všechny co jsou samy sebou, se vyrábějí někde ve fabrikách). Zmiňovat se o dívčích charakterových rysech není vhodné, neboť žijeme v paranoidní době a mohla by se domnívat, že se stala obětí nějakého vašeho psychologického testu, případně že se jí snažíte jako každý jiný šovinistický prase zařadit někam do šuplíku, aby s ní bylo možno jednoduše manipulovat. Dále bych nedoporučoval zmiňovat se v milostném dopise o nějakých plánech do budoucna, protože moderní slečny prahnoucí po kariéře v tom místo "smyslu pro rodinný život" uvidí vaší snahu přizpůsobit jejich život vašim plánům a to vám v době emancipace kladné body nepřidá. Důležité je používat pouze jednoduché věty, protože bravogirl s malou slovní zásobou pochycenou z Vyvolených nemusí dopis pochopit, případně se budou domnívat, že jste cizinec nebo homosexuál. Také různým dvojsmyslům, metaforám a ironii dnešní doba nepřeje, takže špatně zvolená věta "chtěl bych s tebou plout v oblacích" může být pochopena jako pozvánka na leteckou dovolenou v Karibiku (takový omyl se značně prodraží, nehledě na zklamání, když vám děvče první noc po příletu v hotelu sdělí, že nemůže, poněvadž trpí vaginismem a vše ostatní je fuj). Jak vidíte, je to dost věda, pokud to shrnu, měl by mít milostný dopis tyto vlastnosti: žádné zmínky o vzhledu žádné zmínky o charakteru žádné závazky pouze běžné výrazy žádné jinak vyložitelné věty jít přímo k věci, rozhodně a bez okolků, s poukazem na to, že svou vyvolenou potřebujete a život bez ní je nuda, nuda a nuda. A jelikož ne každý má čas hledat, jak se mezi mantinely vejít a milostný dopis vhodnou formou napsat, rozhodl jsem se udělat to jednou pro vždy za Vás. Po dlouhém a vyčerpávajícím lingvisticko-psychologickém výzkumu se mi to, jak jinak, podařilo:

Ahoj, potřebuju si s Tebou zašukat, to honění je nuda.
Dej vtipu lajk
známka: 2.67 (54 hlasů), detail vtipu, přidat komentář

Vtipné dopisy

Milá maminko,
je mi líto, že ti to musím říci, že jsem odešla z domova se svým novým přítelem. Našla jsem u něj opravdovou lásku, měla bys ho vidět, je tak moc roztomilý, s tím jeho bohatým tetováním a piercingem a především s jeho obrovskou motorkou! Ale to není vše, maminko, jsem těhotná a Abdul říká, že si budeme žít krásně v jeho karavanu uprostřed lesa. Chce se mnou mít ještě mnoho dětí, a to je i můj sen. A protože jsem přišla na to, že marihuana je vlasně prospěšná, budeme trávu pěstovat i pro naše přátele, aby nemuseli tak strašně trpět, až jim dojde koks nebo heroin. Zatím budu doufat, že věda konečně najde nějakou látku proti Aids, aby se Abdulovi opět dařilo dobře, on si to opravdu zaslouží!
Maminko,nemusíš mít strach, je mi už 13 a umím už se o sebe sama postarat.
Doufám, že tě budu moci navštívit, aby si poznala tvoje vnoučátka.

Tvoje milovaná dcerka

P.S.: Mami,všechno je to pitomost, jsem u sousedů. Chtěla jsem ti jenom říct, že jsou v životě horší věci, než to vysvědčení, co leží na nočním stolku.
Dej vtipu lajk
známka: 2.32 (38 hlasů), detail vtipu, přidat komentář

Vtipné dopisy

Dopis magazínu Leo

Vážená redakce!
Vypůjčenou tužkou vám píši na papír, který jsem vyměnil za dvoudenní příděl chleba. Jedině vy můžete pochopit, jakým pokladem je pro mě Leo. V roce 1998 jsem špatně odhadl situaci ve finančnictví a skončil ve vězení. Nepovažuji to za tragédii, koneckonců, za 45,- Kč/den obývám garsonku 0,5+0, třikrát denně mi přivezou jídlo téměř do postele, v teplé vodě se mohu koupat celých deset minut (dokonce dvakrát týdně) a na každém kroku mě doprovází livrejovaný lokaj. Co víc si přát?
Váš časopis je pro mě přítelkyní, manželkou, i společnicí. Veškerý majetek jsem postupně vyměnil za všechny výtisky, které jsem jen zahlédl, a mám téměř kompletní sbírku. Bohužel došlo k menší nehodě s číslem 12/2002, které si ode mne zapůjčil negramotný spoluvězeň Demeter a ve slastné extázi svým produktem zaneřádil slečnu Alici, následkem čehož se slepily stránky a já se k ní teď nemohu dostat. Chudák holka, už přes šest měsíců neviděla chlapa! Dovedete si představit, jaké to pro ni, ale i pro mne, musí být trápení?
Nevlastním bohužel žádnou finanční hotovost, abych si chybějící výtisky objednal, mám jen zánovní zubní kartáček, zdravotně nezávadnou lžíci z hliníku, dva roky starou zubní protézu a několik vlasů. To vše bych vám mohl poslat jako protihodnotu, nebo vám mohu po dobu 16 měsíců zasílat každý týden svou pondělní večeři.
Předem vám děkuji za pochopení a pevně věřím, že má prosba najde kladnou odezvu. Obálku a známku jsem vyměnil za tkaničky z bot, a nebudu se tak ani moci oběsit, pokud mě nevyslyšíte.

Tadeáš, východní Čechy

----------------

Odpověď redakce erotického magazínu Leo:
Nebudeme vás napínat. Číslo 12/2002 se nám podařilo v redakčním archivu objevit, Tadeáš se neoběsil, kartáček, lžíce, zuby i vlasy mu zůstaly a s Alicí se znovu šťastně shledal. Poučení? Nepůjčujte Leo Demeterovi a pište nám vtipné, sexem nabité dopisy.
Dej vtipu lajk
známka: 3.05 (40 hlasů), detail vtipu, přidat komentář

 
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |

Celkem 27 vtipů v kategorii Dopisy.

Zkuste anekdoty z kategorie Cikáni nebo Cestování.