Vtipné dopisy

Vtipné dopisy patří mezi velmi oblíbené srandy. Jde o jakoby skutečný dopis nějaké osobě. Může jít o dopis třeba blondýnky své matce nebo dopis nějaké skupiny lidí, které se chceme zasmát pro její typické vlastnosti. Vtipy typu dopis jsou často k popukání. Nevýhodou může být, že jsou někdy delší. Nebo je to výhoda? A už jste zkusili vtipy o cikánech, ty jsou někdy dost ostré.

Vtipné dopisy

Slušně napsaná stížnost

Velice mne stolicuje, když se ani za nejvyšší bytost na nebesích nemohu nikam dovolat v síti Telecomu. Ty příslušnice nejstaršího řemesla na infolince ze mne dělají samce domácího tažného zvířete zbaveného své samčí ozdoby, a tak jsou všechny jejich rady na výměšek z tlustého střeva mého trávicího traktu.

Občas se tak rozčílím, že musím ty příslušnice nejstaršího řemesla poslat do análního otvoru a označit je za stará domácí zvířata, produkující mléko.

Tím chci říct, že celá komunikace s Telecomem je na zevní ženský pohlavní orgán a já si při ní připadám jako mužský pohlavní orgán.
Dej vtipu lajk
známka: 2.74 (19 hlasů), detail vtipu, přidat komentář

Vtipné dopisy

Deaktivace nevyžádané služby O2

Vážený pane řediteli,
děkuji Vám za Vaši ochotu aktivovat mi internetové zvýhodnění Surf+ na dva měsíce zdarma. Bohužel Vám ale musím sdělit, že jsem si žádnou takovou službu neobjednala, nevyužívám jí a ani v budoucnu ji využívat nehodlám. Proto tímto prosím o deaktivaci této služby. Bohužel mám problémy s telefonem, proto deaktivaci řeším e-mailem a ne požadovanou SMSkou. Jako vstřícnost z mojí strany za Vaši nabídku bych Vám tímto ráda také něco nabídla. Jsem tři měsíce matkou a zbývá mi část mateřského mléka. Nabízím Vám tímto zbylé mateřské mléko, které moje dcera nespotřebuje, po dva měsíce zdarma. Mléko je Vám kdykoli k dispozici na adrese, na kterou zasíláte vyúčtování za vaše služby. Věřím, že Vám mateřské mléko chutná a že budete stejně spokojen, jako když pijete bežné mléko z obchodu. Tato nabídka platí od 24.7.2007 pro vás, ředitele marketingových služeb, Miroslava Výborného. Krátce před vypršením testovací doby 2 měsíců, vám pošlu SMSku na vámi uvedené telefonní číslo (+420) 603 603 603. Pokud se Vám tato nabídka líbí, klidně ji využívejte i po 2 měsících, po které máte nyní přebytečné mateřské mléko zdarma. Poté Vám budu účtovat měsíční paušál ve výši 6 000,- Kč. Nepřejete-li si dále mateřské mléko odebírat, pošlete prosím SMS zprávu ve tvaru "JA MIROSLAV VYBORNY, REDITEL MARKETINGOVYCH SLUZEB, UZ NADALE NECHCI ODEBIRAT MATERSKE MLEKO" na telefonní číslo +420 604 375 334. Náklady na odeslání této SMS zohledněte prosím v mém měsíčním vyúčtování.
Dej vtipu lajk
známka: 2.71 (14 hlasů), detail vtipu, přidat komentář

Vtipné dopisy

Zamilovaný text

Nechci už se déle trápit, nechci býti déle sám, chci být s tebou, chci tě hladit, řekni - co víc dělat mám? Nechci plakat ani lhát, nechci bolest, chci se smát, chci jen tebe, chci být s tebou, chci ti moji lásku dát. Pokaždé, když moje oči spatří tvoji něžnou tvář, pokaždé mé srdce prosí: "Mohlo bych ji vidět zas?" Nedokážu odpovědět, nedokážu říci ano, pokaždé mu odpovídám: "Poraď si srdíčko samo!" Ono ale prosí dále, prosí prosí neustále a mě opět hlásek skáče, je mi smutno a do pláče. První slzička stéká mi po tváři, za ní druhá, třetí, ležím sám a měsíc září, bolest už však nevnímám! Každý večer, každou noc, volám tvoje jméno, miluji tě strašně moc, pro tvou lásku vzdám se všeho.

Pozn. vtipy.net: Není nám jasné, co je na tomto textu vtipného. Byl zařazen mezi vtipy. Pokud víte, co je na něm vtipného, napište to prosím do komentářů pod vtipem.
Dej vtipu lajk
známka: 2.62 (42 hlasů), detail vtipu, přidat komentář

 
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |

Celkem 27 vtipů v kategorii Dopisy.

Zkuste anekdoty z kategorie Černý humor nebo Pepíček.